• Connector.

  18:00 OTEVŘENÍ AREÁLU

  koncert proběhne na hasičské louce na ulici Sadová (vedle dopravního hřiště), areál bude pro návštěvníky otevřen od 18:00 hodin. Vstup do areálu bude možný pouze po prokázání platné vstupenky (tištěná vstupenka nebo e-vstupenka s QR kódem – předem vytištěná nebo uložená v mobilním telefonu). U vstupu do areálu budou k dispozici 2 pokladny (první pokladna směrem od parku a druhá pokladna od parkoviště za dopravním hřištěm). Prosíme nenoste s sebou žádné předměty, které by mohly ohrozit jiné návštěvníky (zbraně, nože, pyrotechnika), v opačném případě si pořadatel vyhrazuje právo daného návštěvníka do areálu nevpustit nebo jej z areálu vykázat. Stejně tak do areálu před začátkem vystoupení první kapely nebudou vpuštěny osoby vykazující požití vysokého množství alkoholu. Vstupy jsou po celou dobu konání koncertu průchozí, při návratu zpět do areálu je nutno se vždy prokázat identifikačním náramkem, který každý návštěvník obdrží po předložení platné vstupenky. Online prodej vstupenek bude ukončen ve 20:00 hodin, poté již bude možno vstupenku zakoupit pouze v hotovosti na jedné z pokladen. Předem zakoupené vstupenky na místě se nevrací. Parkování je možné v blízkosti areálu (louka za dopravním hřištěm), prostory pro parkování budou vyznačeny.

 • Connector.

  20:00 MANIAC

  Kapelu založili v roce 2011 bráchové Marek a Jirka Barešovi, společně s Tomášem Mullerem. Po několika výměnách na postu bubeníka přichází do kapely Miloš Blaháček a v té době už pop-punková kapela se v roce 2014 přejmenovává na MANIAC.Má za sebou dvě EP, přes 400 koncertů, festivalů a pivních slavností po celé ČR. Čím dál častěji hrají i v klubech a festivalech v Německu (Rock Für Ein Buntes Vogtland 2015 v Netzschkau, Drážďany, Mnichov atd). O vlastní tvorbu se stará kytarista kapely, skladatel a textař Marek Bareš, s občasnou pomocí bráchy Jirky a jejich táty. Dávají důraz na vtipné texty, kvalitní melodie, kontakt s publikem a profesionální živá vystoupení.

 • Connector.

  21:45 RYBIČKY 48

  Skupina Rybičky 48 má na svém kontě má přes tisíc koncertů v České republice i zahraničí. Hudebníci jsou proslulí svou velmi energickou a zábavnou show, kterou dokáže vtáhnout do děje fanoušky několika rozdílných generací a prakticky všech věkových skupin. To potvrdil na konci minulého roku dva měsíce dopředu vyprodaný výroční koncert k 15. narozeninám skupiny v pražském Foru Karlín.1.11. vydávají Rybičky 48 své již sedmé studiové album, půjde o dvojalbum Best Fuck Off – Pořád nás to baví. Velký sál Paláce Lucerna si kapela vybrala pro Speciální narozeninový koncert, který se koná na den přesně šestnáct let po prvním koncertu kapely, který proběhl 22.11.2002 v Kutné Hoře.O popularitě skupiny asi nejlépe vypovídá fakt, že koncert v Lucerně je již půl roku vyprodán.Pokud se na vás nedostalo, můžete navštívit některý z dalších koncertů Best Fuck Off Tour, avšak s nákupem vstupenek příliš neotálejte, neboť se dá očekávat, že Rybičky 48 mají před sebou další vyprodané turné.

 • Connector.

  23:00 PUNK FLOID

  Kapela Punk Floid ze Zábřeha na Moravě oslaví v r. 2019 20 let existence .Momentálně má na kontě přesně 666 odehraných koncertů.Punk Floid hrají melodický punk rock, ve kterém mísí vlivy jak starší britské, tak i nové, americké školy. Kapela za své působení vydala tři řadové desky, jedno split cd, jedno EP a zúčastnila se několika kompilací.

 • Connector.

  00:30 Uzavření areálu

  koncert končí po vystoupení poslední kapely. Plánovaný konec akce je ve 23:55 hodin. Areál je nutno opustit do 30 minut po skončení akce, v případě časové prodlevy koncertu nejpozději do 01:00 hodin. Při odjezdu vlastním vozem buďte ohleduplní a řiďte se pokyny pořadatelů a městské policie.V zájmu vlastní bezpečnosti dbejte pokynů pořadatelů a pohybujte se pouze v prostorách určených pro návštěvníky. Vstup do vymezených prostor pro účinkující a pořadatele je přísně zakázán. Odpadky prosíme odkládejte do odpadkových košů.

kapela MANIAC

kapela RYBIČKY 48

kapela PUNK FLOID